Serwis Skoda AMD Radom
Autoryzowany dealer Skoda
Slider - Serwis Skoda Radom
Slider - Serwis Skoda Radom
Slider - Serwis Skoda Radom
Slider - Serwis Skoda Radom
Slider - Serwis Skoda Radom
Slider - Serwis Skoda Radom
Slider - Serwis Skoda Radom

DOWÓZ AUTA DO 100 KM ZA DARMO

 

Kup u nas auto do 11 kwietnia, a dostarczymy Ci je za darmo w obrębie 100 km od Radomia.


>> Akcja dotyczy aut nowych, wystawionych na OtoMoto, tutaj.

 

>> W przypadku chęci dostawy auta w miejsce odległe powyżej 100 km od Radomia, prosimy o kontakt z Doradcą Hadlowym.

 

>> O szczegóły zapytaj naszego Doradcę Handlowego. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie, przez sms lub e-mail.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dane kontaktowe:


Kierownik Działu Sprzedaży
Mateusz Syta
tel.: +48 502 455 083  
pon.-pt.: 10:00 - 18:00
e-mail: m.syta@amdauto.pl

                  

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych 
Joanna Wrońska
tel.: +48 502 454 014 
pon.-pt.: 08:00 -16:00
e-mail: j.wronska@amdauto.pl


Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
Piotr Lutka
tel.: +48 789 207 600
pon.-pt.: 10:00 - 18:00
e-mail: p.lutka@amdauto.pl


Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
Bartosz Starzyński
tel.: +48 504 470 585
pon.-pt.: 10:00 - 18:00
e-mail: b.starzynski@amdauto.pl


Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych   
Joanna Cybulska
tel.: +48 570 151 650  
pon.-pt.: 09:00 - 17:00
e-mail: j.cybulska@amdauto.pl
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
Mateusz Kosowski
tel.: +48 515 330 541 
pon.-pt.: 09:00 - 17:00
e-mail: m.kosowski@amdauto.pl

AMD Auto Centrum Sp. z o.o.
ul. Stanisława Wernera 59, 26-601 Radom
Salon:
tel.: 48 331 15 82
e-mail: salon@amdauto.pl
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00-18:00
sob.: 9:00-14:00
ndz.: nieczynne
Serwis:
tel.: 48 331 15 82
e-mail: serwis@amdauto.pl
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00-19:00
sob.: nieczynne
ndz.: nieczynne
Serwis internetowy www.skodaradom.pl wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów.
Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie.
Możesz wyłączyć pliki cookie w opcjach swojej przeglądarki internetowej.
Akceptuję